Biuro księgowe Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu istnieje nieprzerwalnie od 2001 r. Współpraca z doradcą finansowym zapewni bezpieczeństwo prowadzonej działalności oraz przyczyni się do stałego rozwoju firmy. Wynagrodzenie za nasze usługi ustalamy w każdym przypadku indywidualnie biorąc pod uwagę nakład prac, ilość dokumentów czy stopień skomplikowania problemu. Zachęcamy do współpracy. Możemy zostać dłużej w pracy jeśli aktualna sytuacja tego wymaga. Każdy interes naszych klientów traktujemy jak swój. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, w tym uprawnienia doradcy podatkowego. Oferujemy też doradztwo finansowe. Sama księgowość prowadzona jest przez najlepszych ekspertów. To jest atut naszej firmy. Nasi pracownicy wykonują swój zawód bardzo odpowiedzialnie, bacznie zwracając uwagę na terminowość i każdy szczegół.

Prezentujemy usługi księgowe, które oferujemy dla dużych i małych firm

Lokalizację naszych biur księgowych odnajdziesz na naszej stronie www. W warunkach regularnie zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi element przewagi nad konkurencją. Zachęcamy dużych oraz małych właścicieli firm do współpracy z naszą firmą. Pragniemy zaoferować państwu w pełni fachowe oraz całościowe usługi w dziedzinie obsługi księgowej oraz kadrowo–płacowej państwa firmy. Świadczymy możliwość kontaktu klienta z biurem rachunkowym i dostarczanie dokumentów księgowych za pośrednictwem drogi elektronicznej. Tym, którzy nie mają możliwości odwiedzić nas osobiście, proponujemy kontakt za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail, komunikatora gadu-gadu lub Skype.

Wiedzę i kwalifikacje pragniemy wykorzystać do rzetelnej i sumiennej obsługi naszych interesantów. W ofercie biura rachunkowego znajdziesz obsługę księgową, obsługę kadrowo-płacowa, usługi rachunkowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego, którego obowiązuje zasada zachowania tajemnicy zawodowej. My zatrudniamy profesjonalistów w tym fachu, którzy dzięki współpracy z nami są do twojej dyspozycji. Ułatwimy tobie prowadzenie biznesu w Polsce zabierając na swoje barki prowadzenie dokumentów w państwa firmie. Zapraszamy do naszego biura rozliczeniowego. Biuro rachunkowe Znany Księgowy pomoże ci w księgowości twojej firmy. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w naszym biurze rachunkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *