katalogowanie stron - prywatne zaplecze

W ofercie posiadamy tylko solidne katalogi stron, katalogi firm i blogi oraz portale ogłoszeniowe. Na bieżąco moderowane, dobrze osadzone w Google i innych wyszukiwarkach jak Yahoo, Bing czy Msn. Dokłądamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony z naszych usług. Zainteresowanie naszą fachową usługą jest stale rosnące, za co jesteśmy wdzięczni i czujemy się docenieni przez naszych odbiorców. Poniżej oferta Katalogowania Open Your Home.

Pozycjonowanie Google

Nasz Copywriter przygotuje dobrej jakości opisy od 1000 zzs (znaki ze spacją) do 1800 zzs w zależności od potrzeby, czy są to katalogi stron, katalogi firm czy też blogi lub portale z ogłoszeniami.

1/ Wersja LUX dla 1 domeny: unikalny opis + wpis to koszt 10 zł x 30 stron katalogowych i blogów. 300 zł.

2/ Wersja SILVER: Z unikalnymi opisami (synonimizowany) dla 1 domeny 120 zł z do 30 stron (160 zł do 40 katalogów/blogów). Wszystko jest ręcznie robione.

3/ Wersja LIGHT, której nie polecamy, 1 opis z lekkimi synonimami do 30 katalogów 90 zł za 1 domenę. 

4/ Najtańsza wersja – zakup Multikodu za 44,99zł (32 katalogi), ale w tym przypadku pozostaje tylko wykonać samodzielnie unikatowe opisy i dokonać wpisów do katalogów. 

Poniżej lista katalogów stron: 

https://oyh.pl/37,katalogi-stron.html

Przy większej ilości zleconych stron – ceny do negocjacji. Nie pozycjonujemy: erotyki, hazardu, stron zakazanych polskim prawem oraz konkurencji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *