katalogi stron

Postanowiliśmy opisać kilka ważnych kwestii, odnośnie oferowanej przez nas usługi w postaci udostępniania kodów do katalogów stron. Przesyłany MULTIKOD jest aktywny do każdego katalogu z listy i można sukcesywnie oraz bezterminowo jego wykorzystać, dodając przygotowane wpisy. Szczegółowe informacje o naszej ofercie przeczytacie Państwo pod: katalogi stron. Przejrzyjcie też podaną listę katalogów stron i katalogów firm, które posiadamy w ofercie.

I. Czy istnieje możliwość zmiany w odnośniku z http na https?
Tak, oczywiście. Jak tylko strona zostanie dodana, poprawimy dodany adres we wpisie prowadzący do Państwa witryny. Także istnieje opcja zmiany na bezpieczną stronę https, wystarczy krótka informacja do nas.

II. Pytanie. Czemu link z moją stroną z http jest nieaktywny?

Generalnie tytuły z nagłówkiem H1 są przekierowaniem w naszych katalogch stron, to daje największą moc dla pozycjonowanej frazy (z tytułu). Zwykłe linki z http też dają niewielką moc, ale lepszym rozwiązaniem dla każdej pozycjonowanej strony – 1 mocny link z H1.

III. Czy linki są dofollow?
Linki są dofollow z anchorem – prosimy kliknąć w tytuł . Wpis jest uwzględniany w ratingu średnio 1-3 miesięcy.
Wskazane są zróżnicowane opisy do Państwa strony. Lepiej wyszukiwarki typu: Google, Bing, Msn czy Yahoo będą uwzględniały na swoich listach wyszukiwania.

IV. Czy warto rozpowszechniać swoje wpisy?
Jak najbardziej jest to wskazane. W ten sposób szybciej będą zaindeksowane, mają większa wartość dla wyszukiwarek, a co najważniejsze więcej możliwości dotarcia do Państwa oferty przez potencjalnych klientów. Można ale nie jest to konieczne.
Taki zabieg zwiększy siłę Państwa wpisu.

V. Czy faktycznie podnoszą się strony jakościowo przez zakup tych katalogów?
Na podstawie wielu pozycjonowanych stron i fraz, wielu z pozycjonerów stwierdzi że tak. Jednak wiele jest determinant do tego aby prawidłowo strony podwyższały swoje pozycje w G., a ważną rzeczą w katalogach jest:

Po pierwsze. Tytuł (fraza/y do pozycjonowania),
Po drugie. Opis tzn. treść, jego długość i wartość dla seo – umiejscowienie słów kluczowych.
Po trzecie. Słowa kluczowe i ich ilość – im więcej słów, tym mniejsza wartość dla ich pozycjonowania. 

Wiele jest czynników, które możemy przypuszczać jaką wartość dla robotów google dają poszczególne wpisy (przede wszystkim muszą być unikatowe lub unikalne, jak to zwał tak to zwał). Nie mogą być kopiowane i wklejane, powielane wszędzie te same opisy, bowiem roboty mogą łączyć je ze sobą, a to nie daje żadnej wartości dla pozycjonowania strony, wręcz przciwnie może nawet zaszkodzić. Dlatego NIE KOPIUJEMY OPISÓW.

Google nigdzie nie publikuje swoich kryteriów wyszukiwań, ale zauważyć można gołym okiem postrzeganie przez tą wyszukiwarkę pewną tendencję. Mamy nadzieję, że też Pańśtwo to widzą, dlatego jeżeli ktoś chce aby jego strona była wysoko pozycjonowana w Google, powinien dostosować się do wytycznych.

VI. Czy warto napisać nowy opis dla wpisu w Katalogach stron?
Zauważyliśmy, że tworzą Państwo indywidualne opisy, a to też jest najlepsze rozwiązanie dla robotów Google. Zsynonimizowane opisy są nieco gorszą jakościowa, ale łatwiejszą opcją dla pozycjonowania stron. Jeśli musimy umieścić kilkadziesiąt opisów, jest to zdecydowanie najłatwiesze rozwiązanie. Dającą moc dla pozycjonowania fraz daje efekt kopiowanych tekstów, jednak nie wiadomo na jak długo – roboty wyszukiwarek są coraz bardziej udoskonalane, generalnie jest tendencja nie rozpowszechniania tych samych treści w wielu miejscach, a zwłaszcza z linkiem prowadzącym do innej strony, spoza danego portalu czy katalogu.

VII. Gdzie wpisać przesłany kod? Tę sytuację najlepiej pokaże załączony obraz.

wyjaśniamy gdzie wpisać przesłany kod

VIII. Czy naprawdę katalogi podwyższą pozycję mojej strony?
Podsumowując, ponad 20 katalogów na pewno da siłę dla strony. Ale efekty są widoczne z reguły 1-3 miesięcy. Choć znam strony, które jeszcze dłużej były indeksowane.

Umieszczenie linku w SOCIAL MEDIA

Dobrze kopiować linki na social media. Na facebooku, twitterze, linkedin i inne social media, które Państwo posiadacie. Na portalu społecznościowym wystarczy umieścić link jak poniżej:
https://racer.com.pl/wpis,12,darmowe-ogloszenia.html

+ dodając zawsze krótki opis dla linku (tak, aby nie czuł się samotny;) np. pierwsze lub drugie zdanie z opisu wystarczy w zupełności:
„Znajdą tutaj Państwo darmowe ogłoszenia z wielu wybranych dziedzin m.in. praca, auta zabytkowe, ciężarowe i osobowe, nieruchomości, działki, mieszkania i lokale.”

Umieszczenie linku na PAŃSTWA STRONIE

Zaś poniżej podany kod html znajdujący się pod Państwa opisem, którego zalecamy umieścić na swojej stronie w dowolnym miejscu.
Prosimy wejść na swój dodany wpis w katalogu, pod tekstem jest dostępny link, przekopiuj i umieść w dowolnym miejscu na swojej stronie. Nie zapomnij dodać linków na facebook, twitter, linkedin oraz inne social media, które posiadasz.

Takie podlinkowanie wpisu jeszcze bardzie potęguje załączony odnośnik do Państwa strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *